Ferdi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Kötü Haberi Duyurdu!

Ferdi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Kötü Haberi Duyurdu!

Ferdi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Kötü Haberi Duyurdu!

Tuğçe Tayfur: “Ben Artık Sahne Almak İstemiyorum”

Yeşilçam’ın güzellerinden Necla Nazır ve Arabesk dünyasının usta müzisyenlerinden Ferdi Tayfur’un şarkıcılık yapan 34 yaşındaki kızları Tuğçe Tayfur sosyal medya hesabından takiplerine müziği bıraktığını söyledi.

Tuğçe Tayfur kelimelerine, “Sevgili dinleyicilerim, 18 yaşından beri bu işi profesyonel olarak yapıyorum biliyorsunuz ki.

Çok anılar biriktirdim. Çok şey öğrendim. Yeri geldi eğlendim güldüm yeri geldi ağladım yeri geldi büyük kazıklar yedim yeri geldi haksızlığa uğradım, magazin dediğimiz şey belki de bu tarz işlerin en büyük bedellerinden biri…

Ama bu süreçte istediğim her şeyi başardım. En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim. Ama ben artık sahne almak istemiyorum

Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı. Birkaç zamandır sözünü verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum bu açıklama için. Bundan sonra neler yaparım benim için de sürpriz olacak. Bu zamana kadar benimle birlikte şarkıları göz göze kalp kalbe söyleyen tüm dinleyicilerime sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum ve anlayışınızı bekliyorum.

Başka bir yolculukta karşılaşırız elbet… Not: kararımı dostlarımla tabii ki paylaştım ama annemle istişare etmek yetti bana açıkçası.” kelimeleri ile noktaladı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.