Gölbaşı Belediyesi’nden Coşkulu 29 Ekim Kutlaması

Gölbaşı Belediyesi’nden Coşkulu 29 Ekim Kutlaması

Cumhuriyet’in ilan edilmesinin 97. yıldönümü kutlamaları bu sene pandemi sebebiyle sönük geçecek. Etkinlikler sosyal mesafenin korunabileceği şekilde revize ediliyor. Bu etkinliklerden bir tanesi de Gölbaşı Belediyesi‘nin düzenleyeceği Azerin ve Kıraç konseri olacak. Gölbaşı Belediyesi’nden Coşkulu 29 Ekim Kutlaması

Gölbaşı Belediyesi yapmış olduğu duyuruda ;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu, düzenleyeceği arabalı açık hava konseri ile yaşatacak.

Azerin ve Kıraç’ın sahne alacağı özel gün, 29 Ekim saat 21.00’de, 15 Temmuz Şehitler Anıtı karşısında gerçekleşecek. Bu özel coşkuyu hep birlikte yaşamak için vatandaşlara çağrıda bulunan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Arabalı sinema gösterimimiz Ankaralı vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gördü. Bizde bu ilgi sonrası neden Ankara’da bir ilke imza atarak arabalı konser yapmayalım diyerek Cumhuriyet Bayramımızın coşkusunu mesafeli de olsak yaşatmak istedik. Gölbaşı Belediyesi olarak gerçekleştireceğimiz arabalı konserimize bütün halkımız davetlidir” dedi.

Cumhuriyet Bayramının 97. yıl dönümünü kutlama etkinlikleri kapsamında gün boyu etkinliklerin devam edeceğinin de müjdesini veren Ramazan Şimşek “Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) katkıları ile Cumhuriyet coşkusu yaşatacağız. 9.30 ‘da Gölbaşı’ndan başlayarak bayraklar ve marşlar eşliğinde hareket edecek olan kortej, görsel bir şölen sunacak” açıklamasında bulundu.  

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.