Gülçin Uçan kimdir, Onur Uçan olayı nedir?

Gülçin Uçan kimdir, Onur Uçan olayı nedir?

Gülçin Uçan kimdir, Onur Uçan olayı nedir?

Aydın’da meydana gelen olayda Gülçin Uçan abi katili oldu. Kardeşler arasında çıkan tartışmada kısa sürede büyüdü. Gülçün Uçan abisi Onur Uçan’ı göğsünden bıçakladı. Kanlar içinde kalan genç adam kurtarılamadı.

Gülçin Uçan kimdir?

Aydın’da üniversite öğrencisi olan Gülçin Uçan kendisini ziyarete gelen Abisi Onur Uçan ile tartışmaya başladı.

Gülçin Uçan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek Okulu 2. Sınıf öğrencisiydi.

Gülçin Uçan’ı dün Ankara’da yaşayan annesi Fadime Uçan, ağabeyi Onur Uçan ve gelinleri Sıla Uçan ziyarete geldi.

Aydın’ın Didim ilçesinde, Fevzipaşa Mahallesi’nde bir evde yaşayan Gülçin Uçan abisi ile tartışmaya başladı. Tartışma kötü sonlandı ve Onur Uçan hayatını kaybetti.

Gülçin Uçan-Onur Uçan olayı nasıl oldu?

Ağabeyi Onur Uçan ile kızkardeşi Gülçin arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine genç kız mutfaktan aldığı bıçakla ağabeyini göğsünden bıçakladı. Ağabey aldığı darbeyle kanlar içinde yere yığıldı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Onur Uçan’ın öldüğü belirlendi.

Ağabeyini öldüren Gülçin Uçan olaydan sonra gözaltına alınırken, Onur Uçan’ın cansız bedeni ise olay yeri incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Öte yandan tartışmanın Gülçin Uçan’ın eski erkek arkadaşı yüzünden çıktığı öğrenildi.

Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksekokulunda öğrenci olduğu öğrenilen G.U gözaltına alındı. Şüpheli, işlemlerinin ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.