Hasanur Sancaktutan hakkında Bircan Bali’den şok argüman

Hasanur Sancaktutan hakkında Bircan Bali’den şok iddia

Hasanur Sancaktutan hakkında Bircan Bali’den şok argüman

Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali Hafsanur Sancaktutan ile ilgili savları ile gündemde. Programda yaptığı açıklamalar epeyce tartışıldı. Magazin gündemine düşen olayı açıklayan Bircan Bali Hafsanur Sancaktutan’ın intihar teşebbüsünde bulunduğunu tez etti. Yaşanan gelişmelerin akabinde Hasanur Sancaktutan intihar mı etti? sorusu pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı.

Hasanur Sancaktutan intihara mı yeltendi?

Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali yaptığı açıklamalar ile çok tartışılyordu. Bali bu kere magazin gündemine bomba üzere düşen bir iddiayı lisana getirdi. Balı açıklamasında Hafsanur Sancaktutan’ın intihar teşebbüsünde bulunduğunu belirtti. Ünlü sunucu Bircan Bali açıklamasında “Sancaktutan’ın eski sevgilisi ile tartışarak münasebetini bitiriyor. Daha sonra konutunda ilaç içerek bileklerini kesiyor. Deniz Can’ı arayarak kendisine yaptığını gösteriyor. Deniz Can da çabucak meskene sıhhat takımlarını yönlendiriyor. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hafsanur’un midesi yıkanıyor ve bileklerine müdahale ediliyor. Hafsanur bu olayın kapalı kalmaısnı istediği için isminin evraklarda yer almamasını istiyor ve o gece taburcu olmak istemiş” dedi.

Birsen Altuntaş “zehirlenme” demişti

Birsen Altuntaş, dün akşam Instagram hesabından yaptığı paylaşımda genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın besin zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Oyuncunun cuma akşamı ailesiyle çıktığı yemekte zehirlendiğini belirten Altuntaş, Sancaktutan’ın midesi yıkandıktan sonra taburcu edildiğini söyledi.

Hafsanur Sancaktutan kimdir?

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 yılında dünyaya geldi. 23 yaşında olan genç oyuncu pek çok dizi ve sinemada rol almıştır.

Küçük yaşta oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Yer aldığı tiyatro oyunlarında çeşitli kategorilerde ödül aldı. 2018-2019 yılları ortasında Gülperi isimli dizide “Fidan” karakterini canlandırdı.[2] 2019 yılında Aşk Ağlatır isimli dizide “Ada Meryem Varlı” karakterini canlandırdı. 2021 yılında ise Son Yaz isimli dizide “Yağmur Kara” karakterini canlandırdı. Dizi bittikten sonra birçok reklam sinemasında rol aldı, gençlik uygulaması Bana Bak’ın reklam yüzü oldu. 2022 yılında Dünyayla Benim Aramda isimli dizide “Sinem” karakterini canlandırdı.

2018-2019 Gülperi – Fidan Taşkan
2019 Aşk Ağlatır – Ada Meryem Varlı
2021 Son Yaz – Yağmur Kara
2022 Darmaduman – Derin
2022- Dünyayla Benim Aramda – Sinem

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.