Kasaba Doktoru 25. Bölüm İzleme Ekranı: Kasaba Doktoru 25. Bölüm Tek Parça Full İzle

Büyük beğeni toplayarak Cuma akşamlarının yıldızı olan Kasaba Doktoru dizisi TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgül oturuyor. İzleyenlerin büyük beğenisini toplayan Kasaba Doktoru dizisinin oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Hazal Subaşı, Ozan Akbaba ve Deniz Can Aktaş yer alıyor. Kasaba Doktoru’nun son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Kasaba Doktoru 25. bölüm izleme ekranı.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizi Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan’ın kaleminden çıkıyor. Cuma geceleri yayınlanan dizi saat 20.00’da seyircileri adeta ekrana kilitliyor.

Kasaba Doktoru Son Bölümde Neler Oldu?

Erol’un ölümünün ardından yeni bir döneme başlayan Hakan, Yalçın ve Neslihan, bir de vasiyet şoku yaşadı. Açıklanan vasiyet Yalçın ve Neslihan arasında yeni bir savaşın habercisi oldu. Hakan için her şey yolunda giderken geçmişi irdeleyen bir gazeteci Hakan’ın peşine düştü. Bu sırada Hakan, Şeref’in ameliyatı için bir ekip kurdu. Leyla ve Nazlı ise birinci asistan olma yaşısına girdi. Ömer bu yarışta arada kalacak gibi görünüyor. 

Dizide heyecanı artıran Ömer, Leyla’ya yeniden evlenme teklifi etmesi oldu. Bakalım, Mine ve Hakan önlerine çıkan engelleri aşıp Zeynep’i evlat edinebilecek mi? Bu bölüme damgasını vuran diğer soru ise ‘Hakan hem kendisini hem de babasını kurtarabilecek mi?’ oldu!

Kasaba Doktoru 25. Bölüm İzleme Ekranı

KASABA DOKTORU SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.