01.12.2023 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Fatma Turgut Konseri (Ücretsiz)

Cumhuriyetin 100. Yılında Unutulmaz Bir Gece: Fatma Turgut Konseri!

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı coşkusunu birbirinden özel etkinliklerle kutlamaya devam ediyoruz. Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenen unutulmaz bir etkinlik sizi bekliyor! 26 Ekim Perşembe günü saat 19.30’da Ata Mahallesi Kültür Merkezi önünde, müziğin büyüsüne kapılmak için mükemmel bir fırsat olan Fatma Turgut’un ücretsiz konseri gerçekleşecek. Cumhuriyetin 100. Yılında Unutulmaz Bir Gece: Fatma Turgut Konseri!

Fatma Turgut Kimdir?

Öncelikle, konserin yıldızı olan Fatma Turgut’u tanıyalım. Türkiye’nin yetenekli ve tanınmış sanatçılarından biri olan Fatma Turgut, muhteşem vokali ve eşsiz sahne performansıyla bilinir. Kendisi, pek çok hit şarkının sahibi ve Türk müziğinin önde gelen isimlerinden biridir. 26 Ekim’de Ata Mahallesi Kültür Merkezi önünde, sizi büyüleyecek bir konser için sahneye çıkacak.

Etkinlik Detayları:

  • Tarih: 26 Ekim (Perşembe)
  • Saat: 19.30
  • Yer: Ata Mahallesi Kültür Merkezi Önü, Yenimahalle

Bu muhteşem konser ücretsizdir ve herkesi ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte bu özel gecede buluşmaya davet ediyor.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Etkinliğe katılmak için özel bir davet veya bilet almanıza gerek yok. Yeter ki 26 Ekim Perşembe günü saat 19.30’da Ata Mahallesi Kültür Merkezi önünde hazır olun. Konser alanı herkese açıktır ve her yaş grubundan müzikseverleri ağırlamaya hazır olacak.

Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılını coşkuyla kutlamak ve müziğin büyüsünü yaşamak için bu fırsatı kaçırmayın. Fatma Turgut’un unutulmaz sesi ve sahne enerjisi, 26 Ekim Perşembe günü saat 19.30’da Ata Mahallesi Kültür Merkezi önünde sizi bekliyor. Aileniz ve arkadaşlarınızı alın, bu özel gecede bir araya gelerek Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutlayalım!

Etkinlik sona erdi.

Tarih

26 Eki 2023
Etkinlik Sona Erdi

Zaman

19:30

Etiketler

Ücretsiz

Yer

Ata Kültür Merkezi
Susuz, 3751. Sk. No:11, 06105 Yenimahalle/Ankara
Web sitesi
https://maps.app.goo.gl/omJytBpfdHQEJzsj9

Düzenleyen

Yenimahalle Belediyesi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.