26.05.2024 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Av. Bekir Yılmaz kimdir?

2015 yılında ruhsatını alarak serbest avukatlığa başlayan Bekir Yılmaz hakkında bilinmeyenler merak konusu oldu. Avukat Bekir Yılmaz hakkında bilinmeyenleri derledik.

Av. Bekir Yılmaz kimdir?

Av. Bekir Yılmaz kimdir?

İstanbul Üniversitesini 2010 yılında bitirerek avukatlığa ilk adımını atan Bekir Yılmaz, beş yıl sonra ruhsatını alarak İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlığa başladı. Üniversitesini bitirmesinin ardından hemen İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine başladı. Tez konusu olarak ‘’Yabancıların Türkiye’de yasal kalış şartları ve uygulamada karşılaştıkları sorunlar” başlıklı tez konusunu seçen Yılmaz, çalışmalarına devam etmektedir.

Dünyanın her yerine hizmet veriyor

2015 yılından itibaren avukatlık hizmeti veren Yılmaz, bu süreçle birlikte yabancılar hukuku, ceza hukuku ve gayrimenkul hukuku alanında dava takibi yaparak dünyanın birçok ülkesinden müvekkillerine hizmet veriyor. Sadece yurt dışındaki müşterilerine değil aynı zamanda Türkiye’deki birçok gayrimenkul firmasının da avukatlığını yürütmektedir.

Tez konusu hizmet verdiği sektörü tamamlıyor

Mezun olmasının ardından yüksek lisansa başlayan Yılmaz, çalışmak ve hizmet vermek istediği alan hakkında araştırma yapmak adına yabancıların Türkiye’de yaşadığı hukuki sorunları ele aldı. Böylelikle hem sektördeki bilgisine bilgi kattı hem de hizmet verdiği sektör hakkında araştırma yapma imkanı buldu.

Vatandaşlık hizmetlerindeki hukuki sorunları çözümlüyor

Yılmaz, Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen yabancı uyruklu kişilere yatırım danışmanlığı yapmasının yanı sıra aynı zamanda istisnai yol ile Türk vatandaşlığı kazanılması alanında da danışmanlarına hizmet vermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.