Tüm Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin
23.07.2024 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Camdaki Kız 76. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!

çeri giriyor. O sırada Sedat kapıya geliyor. Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’ı, Sedat’la görüne çıldırıyor.

Camdaki Kız 76. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 75. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nalan Türkan’a, Hayri’yle birlikte olmayacağına, onun çocuklarını ve onu bırakmaması için konuşacağına söz veriyor. Hayri, Nalan gittikten sonra Türkan’a boşanma kağıdını imzalatıyor. Gülcihan’ın hasta olduğunu öğrenen hastaneye koşuyor. Hayri onu. orada da rahat bırakmıyor. Nalan’ın kapısına dayanan Hayri, içeri giriyor. O sırada Sedat kapıya geliyor. Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’ı, Sedat’la görüne çıldırıyor.

Hayri Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırıyor!

Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanında; Hayri, Nalan için her şeyi göze almaya hazırlanıyor. Ancak Sedat, Nalan’ın davranışlarındaki tuhaflığı fark ediyor ve Nalan’ın kapısına geliyor. Hayri bu durumdan rahatsız oluyor. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri iyiden iyiye küplere biniyor ve Nalan’a “Evlenelim!” diyor.

İşte Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 75. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nalan, Türkan ile çocukları için onların evine gidiyor. Hayri, onun kendisini sevdiğini ve onun için geldiğini düşünüyor. Nalan Hayri’ye, onunla olamayacağını kendisini unutmasını söyleyip evden ayrılıyor. Arabada onları izlenen Billur, Hayri’nin Nalan’ın peşinden çıktığını görünce dayanamayıp yanlarına gidiyor.

Nalan, Billur’a bir söz verip ondan kendisini evde beklemesini istiyor. Hayri, Nalan’ı bıraktıktan sonra onun arabasıyla eve dönüyor. Eve döndükten sonra Türkan’a, boşanma protokolüne parmak bastırıyor. Ertesi gün, bir celsede Türkan’la anlaşmalı bir şekilde boşanıyor.

Nalan Billur’a, Hayri’yi hayatından çıkaracağına dair bir söz veriyor. Ertesi gün Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan oraya gidiyor. Hayri, boşanma haberini Nalan’a vermek için onu sürekli arıyor. Nalan’ın hastanede olduğunu öğrenen Hayri, hemen oraya gidiyor ve Nalan’ı Sedat’la konuşmakla tehdit ediyor.

Nalan, onu orada bırakıp eve geliyor. Hayri de peşinden gelip onu evinin önünde yakalıyor. Komşular Hayri’nin Nalan’ın, belalısı olduğunu düşünmeye başlıyor. Billur, Nalan’ın Hayri’yle görüştüğünü öğrenince onun yanına gitmiyor. Türkan, çocuklarını alıp Nalan’la konuşmaya gidiyor.

Türkan, Nalan’la konuşunca Hayri’nin evine döneceğini düşünüp rahatlıyor. Hayri, hazırlanıp boşanmasını kutlamak için Nalan’ın kapısına dayanıyor. Nalan, komşuların rahatsız olduğunu anlayınca onu eve almak zorunda kalıyor. Hayri, kendi elleriyle yemekler yapıp Nalan’a şiirler okuyor.

Sedat, Nalan’ı birinin rahatsız ettiğini düşünüyor ve onunla konuşmak için evine gidiyor. Hayri, evdeyken kapı çalıyor. Kapıya gelen kişinin Sedat olduğunu anlayan Hayri, iyice küplere biniyor.

Camdaki Kız 75. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.