Eddie Murphy: Will Smith’in karısının ismini ağzınıza almayın

Eddie Murphy: Will Smith’in karısının ismini ağzınıza almayın

Eddie Murphy: Will Smith’in karısının ismini ağzınıza almayın

Sinema ve televizyon dünyasının ünlü simalarının katıldığı geceye Eddie Murphy’nin Will Smith göndermesi, En Güzel Bayan Oyuncu mükafatını kazanan Michelle Yeoh’nun “Sizi dövebilim” çıkışı çok konuşuldu.

“WILL SMITH’IN KARISININ İSMİNİ AĞZINIZA ALMAYIN”

Gecede itibarlı Cecil B. DeMille Ödülü’nün sahibi olan ABD’li oyuncu Eddie Murphy’nin geçtiğimiz sene Oscar Ödülü’nde sunucu Chris Rock’a tokat atan Will Smith’e gönderme yaptığı anlar geceye damgasını vurdu.

Oyuncu, ödül konuşmasında esnasında Hollywood’a gelmek isteyenlere şu tekliflerde bulundu:

“Vergilerinizi ödeyin, işinize bakın ve Will Smith’in karısının ismini o kahrolası ağzınıza almayın.”

“SİZİ DÖVEBİLİRİM”

2022’nin en âlâ sinemalarından biri olarak gösterilen Her Şey Her Yerde Birebir Anda sinemasının başrol oyuncusu Michelle Yeoh, En Güzel Bayan Oyuncu mükafatını aldığı sırada yaptığı konuşmayla gündeme geldi. Birinci Altın Küre’sini kazanan oyuncunun konuşması kesilmek istenince Yeoh’un “Sizi dövebilirim. Çok ciddiyim” çıkışı geceye damgasını vurdu.

“BURADAYIM ZİRA SİYAHİYİM”

80. Altın Küre Ödülleri’nin sunuculuğunu üstelenen Jerrod Carmichael’ın açılış konuşması gecenin en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Komedyen “Neden burada olduğumu söyleyeyim. Buradayım zira siyahiyim” dedi.

Hollywood Yabancı Basın Birliği (Hollywood Foreign Press Association – HFPA) geçtiğimiz yıl ödüllerde ve seçiciler şurasında ırksal çeşitlilik eksikliği nedeniyle eleştirilmişti.

NTV

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.