08.12.2023 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Ramazan Burak Telli kimdir? Avrupa Yatırım Holding kimin?

2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding büyümeye devam ediyor. Hisseleri borsada işlem gören Avrupa Yatırım Holding Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir. Avrupa Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli kimdir? sorusu ise zaman zaman arama motorlarına soruluyor. İşte Ramazan Burak Telli’nin hayatı ve biyografisi…

Ramazan Burak Telli kimdir? Avrupa Yatırım Holding kimin?

Ramazan Burak Telli kimdir? Avrupa Yatırım Holding kimin?

Türkiye’nin önde glen şirketlerinden olan Avrupa Yatırım Holding “AVHOL” koduyla borsada işlem görüyor. Ramazan Burak Telli liderliğinde 2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding daha fazla gelişmeyi ve büyümeyi hedefliyor.

Ramazan Burak Telli kimdir?

Ramazan Burak Telli 1977 yılında dünyaya geldi.

ÖNERİLEN VİDEOLAR

2023 yılı itibari ile 46 yaşında olan Ramazan Burak Tell Zakire-İhsan Telli çiftinin iki çocuğundan biri olarak Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde doğdu.

Ailenin tek erkek çocuğu olan Ramazan Burak Telli’nin bir de kız kardeşi var.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra yurt dışında üniversite eğitimi aldı. İşletme alanında eğitim alan Ramazan Burak Telli iş hayatına 199 yılında adım attı.

Avrupa Yatırım Holding ile ülkede sağlık başta olmak üzere çeşitli alanlarda yatırım yapıldı. Ramazan Burak Telli, yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi.

Ramazan Burak Telli henüz 25 yaşındayken Türkiye’nin ilk cep telefonu ihracatçısı oldu. Türkiye’ye yeni cep telefonları getiren Ramazan Burak Telli iş hyatında yeni sektörelere yatırım yapmaya devam etti.

Ramazan Burak Telli, 29 yaşındayken Avrupa Göz Hastanesi’ni kurdu.

Avrupa Göz Hastanesi Türkiye’nin göz alanında en önemli sağlık kuruluşlarındandır.

Ramazan Burak Telli ssağlık, inşaat, seramik, sanayi ve turizm konularında pek çok projeyi hayata geçirdi.

Ramazan Burak Telli evli ve iki çocuk babasıdır. Telli iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Avrupa Yatırım Holding hakkında

Avrupa Yatırım Holding, yenilikçi, sürdürülebilir, değer odaklı ve sorumlu yaklaşımı ile güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlerde yatırımlar yaparak organik ve inorganik olarak büyümesini sürdürecektir.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Ramazan Burak Telli liderliğinde 2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding, orta vadede yatırımlarına sağlık, enerji, inşaat, yazılım gibi stratejik sektörlere yatırım yapmayı ve hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin en değerli yatırım şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Avrupa Yatırım Holding ; hastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve disiplinli çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı, tevazu, üstün nitelikli, halka yakınlık, bireye saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmeyi esas almıştır.

Avrupa Yatırım Holding; daha birçok kişiye ulaşarak Türkiye’de ve yurt dışında öncü sektörlerde faaliyet göstermeye, analizlere dayalı istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisini tercih etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site spam'ı azaltmak için Akismet'i kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.