12.04.2024 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Togg kazananlar isim listesi | Togg kurasında kimler kazandı? Togg kime çıktı?

Togg kazananlar isim listesi | Togg kurasında kimler kazandı? Togg kime çıktı? Türkiye’nin yerli otomobili için kritik bir süreç daha geride kaldı. Togg ön sipariş hakki kazanabilmek için başvuran 177 bin kişi arasından çekilen kura ile Togg’a sahip olacak olanlar belli oldu. Yıllardır büyük bir heyecanla beklenen yerli otomobili artık bir kaç hafta içinde yollarda görebileceğiz. Togg kura sonuçlarının kimlere çıktığı ve kimlerin kazandığı ise merak konusu oldu. İşte Togg kura sonuçları kazanan isimler listesi…

Togg kazananlar isim listesi | Togg kurasında kimler kazandı? Togg kime çıktı?

Togg kazananlar isim listesi | Togg kurasında kimler kazandı? Togg kime çıktı?

Türkiye’nin hayalini kurduğu yerli otomobil için ön sipariş hakkı zamanmak için verilen başvurularda sayı 177 bini geti. Kısa sürede yerli otomobile büyük ilgi gösteren vatandaşlar kura çekilişlerini dört gözle beklemeye başladı. Togg kura çekilişleri sonundan 20 bin yerli otomobile sipariş hakkı vermeye kazananlar belli oldu.

Togg kazananlar isim listesi

29 Mart’ta beklenen kura ekilişi gerçekleşti. Togg yerli otomobil kurası İstanbul Kartal 32. Noterin huzurunda yapıldı. Çekiliş canlı olarak da yayınlandı. Togg kura çekilişlerine başvuru yapan binlerce kişi ise Togg kazananlar isim listesi belli oldu mu? surusuna yanıt arıyor. Togg ön sipariş verme hakkı kazananların listesi Togg’un resmi internet sitesinde yayınlandı.

ÖNERİLEN VİDEOLAR

Togg kurasında kimler kazandı?

Togg’a 177 bin 467 kişi sipariş hakı verebilmek için başvuruda bulundu. Başvuruların çok olması nedneiyle 20 bin yerli otomobile sahip olacaklar noter huzurunda çekilecek kura ile belirlendi. Togg kurasında kimler kazandı? soruları gündeme gelirken kazananlar Togg’un sitesinden duyuruldu. Sipariş numarasına göre kazananlar https://www.togg.com.tr/raffle adresinden ilan edildi.

Togg kurası ne zaman çekildi?

Kuralar 29 Mart’ta saat 21.00’de gerçekleşti. Kuralara asıl ve yedek talihliler belirlendi. 20 bin kişi, 2023 yılında teslim edilecek T10X için ön sipariş hakkı kazanacak.

Togg kurasına kaç kişi katıldı?

16 Mart’ta başlayan Togg ön başvuru sürecinde sona gelindi. 12 günde Togg’a 177 binden fazla ön başvuru yapıldı. Vatandaşların büyük talep gösterdiği Togg’un Nisan ayında teslimatına başlanması bekleniyor.

Togg para iadesi kaç gün sonra yapılır?

Togg para iadesinin kısa bir sürede Trumore e-Cüzdanlarına yansıması bekleniyor. Daha sonra en geç 14 ün içinde otomatik olarak hesaplara geri yansıtılacak. (Bankadan bankaya farklılık gösterebilir.) Asıl ve yedek liste dışında kalan kullanıcıların yaptıkları ön ödemeler de (60 bin TL) Trumore cüzdanları üzerinden iade edilecek.

Togg ön sipariş ücreti hemen yatar mı?

Togg’dan yapılan açıklamaya göre, ön sipariş sürecinde ön ödeme için kredi kartı ve banka yoluyla e-Cüzdan’a yapılan transferler, 27 Mart saat 17.00’ye kadar işleme alındı ve aynı gün saat 22.00’de sipariş sistemi kapatıldı. Kura çekilişinde araç sahibi olmaya hak kazanamayanların para iadesi kısa sürede yapılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.