26.05.2024 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Veda Mektubu 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslı’nın Hamile Olduğunu En Son Mehmet Öğreniyor!

n yardım ve işbirliği teklifini kabul eder. Veda Mektubu 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aslı’nın hamile olduğunu en son Mehmet öğreniyor

Veda Mektubu 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslı’nın Hamile Olduğunu En Son Mehmet Öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 9. yeni bölümüyle 24 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Alanur’un hayatına yeniden girmesiyle adeta altüst olan Ziya, yemek masasında Seher’e Alanur diye hitap eder. Seher, bozulup masayı terk eder. Bu durumdan rahatsız olan Mehmet babasının annesine nasıl yanlış seslendiğini düşünmez ve bu durumdan şüphelenmeye başlar. Öte yandan Alanur, Hatice’nin yardım ve işbirliği teklifini kabul eder. Veda Mektubu 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aslı’nın hamile olduğunu en son Mehmet öğreniyor.

Aslı’nın Hamile Olduğunu En Son Mehmet Öğreniyor!

Veda Mektubu 9. bölüm 2. fragmanında; Mehmet ile Aslı tartışırken ortaya çıkan gerçek herkesi şok ediyor. Alanur, Aslı’nın hamile olduğunu öğreniyor ve çocuğu aldıracaklarını söylüyor. Öte yandan Aslı’nın hamile olduğunu öğrenen Seher, bu haberi koşa koşa Mehmet’e yetiştiriyor. Mehmet ise Aslı’nın bebeği aldırma ihtimali yüzünden çok sinirleniyor.

İşte Veda Mektubu 9. bölüm 2. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Seher, Ziya’nın itirafı üzerine Alanur’un varlığından daha fazla kaçamaz.  Artık, yıllardır içinde biriktirdiklerini dökme zamanıdır ve Alanur’la karşı karşıya gelen Seher, onunla sert bir yüzleşme yaşar. Seher bu durumu yeni öğrenmiş gibi davranır.

Ancak Alanur, mektup olayının Seher’in başının altından çıktığını ispatlamaya karar verir ve Seher’e açık açık savaş ilan eder. Her şeyin ortaya çıkmasıyla Aslı için tehlike çanları çalmaya başlar. Seher Aslı’yla yüzleşirken sırrını taşıyacağının sözünü verir.

Aslı’nın vicdanına oynayarak onu annesine karşı kışkırtır. Amacı ise, önce anne kızın arasını açmak, daha sonra Aslı’dan kurtulmayı düşünür. Aslı Seher’le aralarının düzeldiğini zannederek teselli bulur.

Seher ikili arasında gerilim yaratacak durumlar oluşturmak için sinsi bir çabaya girer. Fakat görünen resimde Aslı ile Seher anne kız gibi oldukları için bu durum Hatice’nin zoruna gider.

Bu savaşta kendini piyon gibi kullanılmış hisseder. Bu da önemli bir karar almasına sebep olur. Bu savaşta kızını da kaybettiğini düşünerek yenilgi yaşayan Alanur’a beklenmedik bir teklifle gelir. Hatice Alanur’a, o mektubu halası Seher’in yazdığını ispat edebileceğini söyler.

Tabi bu kararı Hatice, öncelikle Aslı’dan kurtulmak için alır. Tabi olayların ortaya çıkmasıyla halasının da kendisiyle ikili oynamasının intikamını almış olacaktır. Bu hamle Alanur için bir çıkış olacak mıdır? Mektupları Seher’in yazdığı ortaya çıkınca Ziya ile Seher arasında neler olacak? Karlı köşkünde kartlar yeniden dağıtılacak.

Veda Mektubu 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ziya Seher’e Alanur Diye Sesleniyor!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.