Tüm Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin
16.07.2024 - Ankara Etkinlik ve Şehir Rehberi

Aile 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Devin Tam Bir Soykan Oluyor!

-arın çiftliğine gelir. İlyas, oğlunun başına gelenleri öğrendi mi? Aile 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Devin, tam bir Soykan oluyor.

Aile 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Devin Tam Bir Soykan Oluyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 9. yeni bölümüyle 2 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aslan Eko’ya, babasına benzememeye çalıştığını, eğer babasına benzerse işte o zaman kıyamet kopacağını söyler. Devin, tekrar çiftliğe geri döner. Hülya’nın sandalyesini kaldırdığını görüp, o sandalyenin tekrar yerine konmasını ister. Hülya, İlyas’ın oğlunun başına gelenleri öğrenmesinden korkar. İlyas, Soykan’ların çiftliğine gelir. İlyas, oğlunun başına gelenleri öğrendi mi? Aile 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Devin, tam bir Soykan oluyor.

Devin Tam Bir Soykan Oluyor!

Aile 9. bölüm 2. fragmanında; Hülya, Yağmur’un çiftliğe geldiğini görünce onu orada istemediğini söyleyince, karşısında Devin’i buluyor. Devin Aslan’a, İlyas’ın oğlunun öldüğünü öğrenmemesi gerektiğini suçu avukata atılabileceğini söylüyor. Aslan Devin’in, böyle bir düşünce içerisine girdiğini görünce ona; “Yarattığım canavara bakıyorum.” diyor. Devin, farkına varmadan Soykanlar gibi düşünmeye başladığını o zaman anlıyor.

İşte Aile 9. bölüm 2. fragmanı….

AİLE 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Aslan ve Devin, öğrendikleri gerçekle yüzleşmeden; gelen bir telefonla kendilerini hastanede bulurlar. Yağmur’un tedavisi sürerken; ona bunu yapanın Serhat Koruzade olduğunu öğrenen Hülya ise ailesini korumak için harekete geçer. Cihan’ın Yağmur’u hastaneye götürdüğünü ve Serhat’ı gördüğünü öğrenen Hülya, ondan Aslan duymadan tüm kamera kayıtlarını yok etmesini ister.

Aslan bir haftanın sonunda Yağmur’a zarar veren kişinin Serhat olduğunu bulur. İşler şimdi içinden çıkılamayacak bir hale girer. “Zulmü görmezden gelmek mazluma ihanettir.” öğretisiyle büyüyen Aslan için Serhat’a kesilecek ceza bellidir. Ancak Devin ve Hülya, kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında dururlar.

Devin Aslan’dan, Serhat’ı polise teslim etmesini ister. Aslan, Serhat’la bir balıkçıda buluşur. Ona, uzun uzun karısından ve aile kavramından bahseder. Konuşmasının sonunda polisler gelir ve Aslan polislere Serhat’ı teslim eder.

Hülya ise, İbo’yla işbirliği içine girip onun yurt dışına kaçmasını sağlamaya çalışır. Tabi bunu Cihan’ın yapmasını ister. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur arasında büyük bir yüzleşmeye sebep olurken; kendisinden bir şeyler saklandığından artık emin olan Eko ise gerçeklerin peşine düşer.

Serhat, hapishaneden kaçırılacağını düşünürken onu Cihan alır. Cihan Serhat’ı, Aslan’ın adamlarına teslim eder. Denizin ortasında kalan Serhat, pusuya düşürüldüğünü anlar. Eko, eline aldığı sopayla Serhat’ı öldüresiye döver.

Devin, Serhat’ın serbest kaldığını öğrenir. Aslan, Devin’in gösterdiği tepki karşısında ona bir soru sorar. Devin ise, ilk kez bir sivri sineği öldürerek cevabını verir.

Aile 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İlyas Oğlunu Soykanların Öldürdüğünü Öğreniyor Mu?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.