Yaşam

Eke ilacın inovatif ürünü iColon a 2 yeni ödül daha

Eke ilacın inovatif ürünü iColon a 2 yeni ödül daha

Eke ilacın inovatif ürünü iColon a 2 yeni ödül daha

iColon, piyasaya sürüldüğü günden beri tüketicilere sağlıklı bir sindirim sistemi sunma hedefiyle hareket etmektedir. Bu amaç doğrultusunda, marka doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bir formül geliştirdi ve ürünün etkinliğini artırmak için sürekli yeniliklere imza attı.

Tüketiciler, iColon’un sindirim sistemlerine sağladığı faydaların yanı sıra, markanın kendilerine sunduğu profesyonel ve kapsamlı destekten de oldukça memnun kaldığını bağımsız anketlerde değerlendirdi.

Ödül alan markanın tüketici memnuniyetine verdiği önem, ürünün satışını eczaneler ve aktarlarda gerçekleştirerek de gözler önüne serilmektedir. Bu sayede iColon, tüketicilerine daha bilinçli ve güvende hissettirirken, aynı zamanda doğru kullanım ve etkin sonuçlar konusunda da doğru bilgilendirme sağlamaktadır.

iColon aldığı Tüketici Memnuniyeti Ödülü ile birlikte hem sektördeki başarısını pekiştirdi hem de tüketicilere sunduğu güvence ve desteği daha da güçlendirecek adımlar atma konusunda motive oldu. İlerleyen günlerde Eke ilaç bünyesinde iColon’un ürün gamını genişletmesi ve daha fazla tüketiciye ulaşması bekleniyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.