Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı ile Kitap ve Sahaf Fuarı

Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı ile Kitap ve Sahaf Fuarı

Pandemi sürecinin etkilerinin azalması ile birlikte fuarlarda yavaş yavaş düzenlenmeye başladı. Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı ile Kitap ve Sahaf Fuarı Ankara’da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 16-30 Haziran tarihleri arasında saat 10.00-21.00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilirsiniz.

Armada Alışveriş Merkezi’nin açık otoparkında kurulan fuar birbirinden değerli yayınevlerinin kitaplarını ziyaretçileri ile buluşturuyor. Aynı zamanda el sanatları ve hediyelik eşya fuarıyla da ziyaretçilerine eşsiz hediye seçme imkanı sunuyor.

Fuara girişler ücretsiz. Armada Avm’nin açık otoparkına erişimde çok kolay. Dilerseniz aracınızı kapalı otoparka bırakıp yukarı çıkabilirsiniz. Dilerseniz açık otoparka yakın bir yere aracınızı bırakıp geçebilirsiniz.

Fuara Nasıl Gidilir

Fuara gidecekler için; kendi araçları ile gitmek isteyenler buradan yol tarifi alabilirler. Toplu taşıma kullanacaklar Eskişehir yolu güzergahında çalışan bütün hatları kullanarak gelebilirler. Metro ile gelmek isteyenler Söğütözü durağında inerek fuara geçiş yapabilirler.

Ankara
Author: Ankara

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.